Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Agnieszka Szewczyk

Absolwentka psychologii na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów ukończyła dwa moduły specjalizacyjne – psychologia kliniczna, psychologia sądowa.

Ukończyła roczny Kurs Psychoterapii Integratywnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej oraz 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej organizowany przez Oddział Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości Collegium Medicum UJ. Jest to kurs atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i prowadzi do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty.

Praktykę zawodową zaliczała odbywając liczne staże m. in. na Oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości Collegium Medicum UJ, w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, a także w Polsko-Amerykańskim Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu.

Pracuje przede wszystkim z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia), cierpiącymi na otyłość. Tematyka cielesności, zgłębiania obrazu własnego ciała jest jej szczególnie bliska.

Poznaj również innych naszych specjalistów: