Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Jan Giza

Jan Giza

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia i coach – absolwent psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, psychologii transportu na Uniwersytecie Warszawskim, Coachingu w Instytucie Mukoid (jest certyfikowanym coachem Noble Manhattan Coaching), obecnie w trakcie Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

Jako psycholog praktyk zajmuje się diagnozą psychologiczną, prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w podejściu poznawczo-behawioralnym (CBT). W swojej pracy stosuje również Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, Racjonalną Terapię Zachowania oraz coaching.

W celu zapewniania najwyższej jakości usług i ciągłego rozwoju zawodowego swoją pracę poddaje superwizji, publikuje artykuły naukowe i popularnonaukowe, a także jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Jego główne zainteresowanie kliniczne obejmują: zaburzenia osobowości, konsekwencje przewlekłego stresu, problemy z regulacją emocji, wypalenie zawodowe, pracoholizm, zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, PTSD oraz kryzysy rozwojowe.

W swojej pracy pomaga pacjentom nie tylko w wyeliminowaniu odczuwanego dyskomfortu psychicznego, ale pracuje również na ich mocnych stronach i zasobach, aby pomóc im w jak najpełniejszym wykorzystaniu ich potencjału, realizacji celów oraz osiągnięcia dobrostanu psychicznego.

Poznaj również innych naszych specjalistów:

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
89 1090 1665 0000 0001 1615 0389

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

Dane do przelewu zagranicznego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
PL 27 1090 1665 0000 0001 3123 5102

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa