Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Anna Roszkowska

Anna Roszkowska

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Edukacji i Motywacji w Warszawie. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresji, doświadczają trudnych emocji, stresu, znaleźli się w kryzysowej sytuacji lub zmagają z problemami, o których chcą porozmawiać i otrzymać profesjonalne wsparcie.

Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, której skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach naukowych. Ceni sobie ten sposób pracy za to, jak dużą wagę przywiązuje do relacji terapeutycznej między pacjentem i terapeutą oraz za bogaty wachlarz technik i narzędzi, które pomagają poradzić sobie z doświadczanymi trudnościami. Interesuje się także „trzecią falą” terapii poznawczo-behawioralnych: terapią akceptacji i zaangażowania, terapią schematów i terapią dialektyczno-behawioralną  (kształci się w tym kierunku i wykorzystuje te podejścia w praktyce terapeutycznej). W pracy kieruje się zawsze zasadami etyki zawodowej, najważniejsze jest dobro i poprawa stanu zdrowia pacjentów. Swoją pracę poddaje superwizji.

Od początku swojej drogi zawodowej najważniejszy jest dla niej kontakt z drugim człowiekiem, pogłębienie tej relacji jest możliwe dzięki pracy w charakterze psychologa i psychoterapeuty. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w jednym z warszawskich centrów psychoterapii, a także jako psycholog w telefonie zaufania Fundacji Otwarte Idee (wsparcie psychologiczne osób w kryzysie, samotnych, chorych, uzależnionych, z niepełnosprawnościami, borykającymi się z różnymi problemami zdrowotnymi i osobistymi). Pracowała także w fundacji udzielającej pomocy kobietom w okresie okołoporodowymi i jako psycholog – wolontariusz w Centrum Wsparcia Rodzin i Mediacji Fundacji Itaka.

Prywatnie, lubi spędzać czas z bliskimi na łonie natury, aktywny wypoczynek, podróże, gotowanie, niekomercyjne kino oraz książki psychologiczne. Ważny dla niej jest kontakt z drugim człowiekiem, odkrywanie jego świata przeżyć i uczuć, nieoceniające wysłuchanie i pomaganie, jeśli tej pomocy potrzebuje.

  • Konsultacja indywidualna: 190 zł

Poznaj również innych naszych specjalistów:

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
96 8112 0008 0008 9281 2000 0010

Dane do przelewu zagranicznego w EUR:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
62 8112 0008 0008 9281 2000 0040

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica

Dane do przelewu zagranicznego w USD:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
83 8112 0008 0008 9281 2000 0050

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica