Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Paula Golec

Paula Golec

Psycholog, psychoterapeuta, ukończyła całościowego szkolenia organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Pododdziale Psychiatrii Psychodynamicznej, Oddziale Leczenia Zaburzeń Psychotycznych oraz Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie.  Doświadczenie to poszerzała również w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie na Oddziale Medycyny Paliatywnej, Krakowskim Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w szpitalu św. Rafała oraz Zakładzie Karnym dla recydywistów penitencjarnych w Wadowicach. Zajmuje się również współpracą z osobami chorymi psychiczne oraz somatycznie w obszarze usług DPS. Na co dzień pracuje z funkcjonariuszami służb mundurowych głównie na obszarze województwa małopolskiego.

W ramach psychoterapii indywidualnej pracuje w nurcie psychodynamicznym łącząc je z rozumieniem psychoanalitycznym. Podejmuje pracę z osobami w okresie adolescencji, jaki i dorosłymi.

Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji indywidualnej oraz grupowej.

UWAGA: zajmuje się młodzieżą

Poznaj również innych naszych specjalistów: