Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Jan Kłusak

Jan Kłusak

Psycholog, coach, menedżer projektów (Agile Project Management) z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, wykładowca, asesor HR. Od ponad 15 lat prowadzi projekty, w których biznes przenika się z działaniami rozwojowymi pracowników. Pracuje zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Bazę dla pracy coachingowej oraz doradczej czerpie z praktycznej wiedzy związanej z rozwijaniem ludzi (coaching, feedback, zarządzanie karierą, szkolenia) oraz zarządzeniem projektami HR (badania kultury organizacji, audyty personalne, warsztaty z zarządami). Podstawę teoretyczną natomiast zbudował poprzez studia psychologiczne (Uniwersytet Jagielloński), certyfikacje (Noble Manhattan Coaching, Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys) oraz liczne studia podyplomowe i szkolenia z zakresu HR i rozwoju ludzi (m. in. Wyższa Szkoła Europejska, Instytut Terapii Krótkoterminowej). Obecnie w trakcie 4,5-letnich studiów psychoterapeutycznych w nurcie psychodynamicznym.

Prywatnie, jako ojciec dwóch synów wie, z jakimi wyzwaniami wiąże się łączenie sfery prywatnej z zawodową. Temat ten często wypływa podczas sesji coachingowych. Dlatego indywidualne doświadczenia są wartością dodaną, pozwalającą zrozumieć i poczuć kontekst sytuacji, w której znajdują się Klienci.

Materiały dla pacjentów - mgr Jan Kłusak:

Poznaj również innych naszych specjalistów: