Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Jan Kłusak

Jan Kłusak

Psycholog, coach, psychoterapeuta. Od ponad 15 lat działa w obszarze psychologii i rozwoju osobistego. W swojej pracy wykorzystuje zarówno działania terapeutyczne, jak i coaching, co pozwala na elastyczne dopasowanie do potrzeb pacjentów / klientów. Pracuje zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

W obszarze terapii – ukończył w 2004r ścieżkę kliniczną Psychologii (Uniwersytet Jagielloński) oraz studia podyplomowe z zakresu Terapii Krótkoterminowej. Obecnie w trakcie 4,5-letnich studiów psychoterapeutycznych w nurcie psychodynamicznym. Działa aktywnie w obszarze rozwoju ludzi na styku biznesu i wsparcia psychologicznego.

W obszarze biznesu – menedżer projektów (Agile Project Management) z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, wykładowca (Wyższa Szkoła Europejska), asesor HR (TEST), certyfikowany coach i trener biznesu (Noble Manhattan Coaching, Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys). Pracuje w obszarze rozwoju zarówno z kadrą zarządzającą, jak i specjalistami. Korzysta z praktycznej wiedzy związanej z rozwijaniem ludzi (coaching, feedback, zarządzanie karierą, szkolenia) oraz zarządzeniem projektami HR (badania kultury organizacji, audyty personalne, warsztaty z zarządami). Ukończył liczne studia podyplomowe i szkolenia z zakresu HR i rozwoju ludzi (m. in. Wyższa Szkoła Europejska, Instytut Terapii Krótkoterminowej).

Prywatnie, jako ojciec dwóch synów wie, z jakimi wyzwaniami wiąże się łączenie sfery prywatnej z zawodową. Temat ten często wypływa podczas sesji. Dlatego indywidualne doświadczenia są wartością dodaną, pozwalającą zrozumieć i poczuć kontekst sytuacji, w której znajdują się Klienci.

Poznaj również innych naszych specjalistów:

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
89 1090 1665 0000 0001 1615 0389

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

Dane do przelewu zagranicznego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
PL 27 1090 1665 0000 0001 3123 5102

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa