Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Maria Tumidajewicz

Maria Tumidajewicz

Psycholog, kulturoznawca, psychoterapeuta. Ukończyła pięcioletni kurs psychoterapii przygotowujący do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego organizowany przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku, z którą obecnie współpracuje. Pracuje z parami, osobami dorosłymi, a także z dziećmi i młodzieżą.

 Doświadczenie psychologiczne i psychoterapeutyczne zdobywała w czasie staży i wolontariatu, w takich placówkach terapeutycznych jak: Szpital Uniwersytecki w Krakowie (Zakład Terapii Rodzin, Zakład Psychoterapii, Szpital im. Jana Pawła II w Krakowie, Stowarzyszenie Wspierania Onkologii Unicorn, Małopolski Ośrodek Fundacjii Praesterno i inne. W swojej pracy stosuje  podejście psychodynamiczne i systemowe. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje pod stałą superwizją.

Zainteresowania zawodowe skupiają się wokół psychoterapii par, zaburzeń osobowości i wspierania rodziców w rozwoju prawidłowego przywiązania ich dzieci. Prywatnie miłośniczka spotkań przy okrągłym stole.

UWAGA: przyjmuje dzieci od 5 roku życia i młodzież

Poznaj również innych naszych specjalistów: