Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Karolina Półrola

Karolina Półrola

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka, ukończyła całościowe 4-letnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (kurs rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako psychoterapeutka w Ośrodku Poradnictwa i Terapii Rodzin, Poradni Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Krakowie, jak również jako psycholog w Szkole Podstawowej nr 14 w Warszawie. Doświadczenia psychoterapeutyczne miała okazję pogłębiać w ramach staży w Klinice Psychiatrii Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Krakowskim Instytucie Psychoterapii. Obecnie pracuje także w Ośrodku Adopcyjnym Stowarzyszenia „Pro Familia” z parami, które nie mogą doczekać się dzieci drogą naturalną i pragną je przysposobić.

W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Swoim pacjentom zapewnia dyskrecję oraz poufność. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W ramach psychoterapii indywidualnej pracuje w nurcie psychodynamicznym z osobami dorosłymi (również studentami), młodzieżą oraz dziećmi. Prowadzi także terapie par i małżeństw w podejściu zintegrowanym. Kwestie dotyczące ludzkiej natury i emocjonalności interesowały ją od zawsze. Z tego powodu wybrała swoją ścieżkę zawodową. Za cel stawia sobie zrozumienie drugiego człowieka, pomoc w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej. Towarzyszy w przezwyciężaniu trudności życiowych oraz w drodze do wewnętrznej zmiany.

UWAGA: zajmuje się dziećmi od 10 roku życia i młodzieżą

Poznaj również innych naszych specjalistów:

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
89 1090 1665 0000 0001 1615 0389

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

Dane do przelewu zagranicznego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
PL 27 1090 1665 0000 0001 3123 5102

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa