Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Karolina Ogarek-Szulc

Karolina Ogarek-Szulc

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (podczas studiów realizowała ścieżkę specjalizacyjną psychologia kliniczna) oraz seksuologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii, przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Realizuje specjalistyczny kurs Psychoterapia Zaburzeń Seksualnych w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku. Doświadczenie seksuologiczne zdobywała w Poradni Seksuologii i Patologii Wspołżycia ProVita w Krakowie oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Doświadczenie psychologiczne i psychoterapeutyczne zdobywała w ramach licznych staży i wolontariatu, w takich placówkach terapeutycznych jak m.in. Szpital Uniwersytecki w Krakowie (Zakład Terapii Rodzin, Zakład Psychoterapii, Oddział Psychiatrii Dorosłych, Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju), Krakowski Instytut Psychoterapii, Środowiskowy Dom Samopomocy, Ośrodek Psychoterapii DDA Krakowskiego Centrum Terapii Uzależnień.

W ramach psychoterapii indywidualnej przyjmuje osoby dorosłe. Zajmuje się leczeniem zaburzeń lękowych, nastroju, psychosomatycznych oraz problemów w funkcjonowaniu w relacjach interpersonalnych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym i systemowym, metody terapii dobiera indywidualnie do każdego pacjenta.

Jako seksuolog specjalizuje się w poradnictwie i terapii dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn, problemów relacyjnych i seksualnych w parze, psychologii LGBT.

Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

Poznaj również innych naszych specjalistów:

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
89 1090 1665 0000 0001 1615 0389

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

Dane do przelewu zagranicznego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
PL 27 1090 1665 0000 0001 3123 5102

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa