Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Nasi specjaliści

Kamil Sikora ss
mgrKamil Sikora

Psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, absolwent całościowego czteroletniego kursu psychoterapii na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (wpisany na listę psychoterapeutów Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Jest uczestnikiem… »

Łukasz Kruszko ss
mgrŁukasz Kruszko

Psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym, łączący dodatkowo metody z nurtu poznawczo-behawioralnego (CBT), psychologii humanistycznej, egzystencjalnej i różnych nurtów filozoficznych. Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobył podczas uczestnictwa w praktyce psychologicznej w… »

Małgorzata Napierała ss
mgrMałgorzata Napierała

Psychoterapeutka w trakcie całościowego kursu psychoterapii prowadzonego przy Katedrze  Psychoterapii CM UJ w Krakowie (ukończyła 2. rok szkolenia). Pracuje głównie w nurcie psychodynamicznym, jednak chętnie stosuje również elementy psychoterapii humanistycznej.… »

Katarzyna Bielarczyk ss
mgrKatarzyna Bielarczyk

Psychoterapeutka w trakcie całościowego 5-letniego kursu w nurcie systemowo-psychodynamicznym (podejście zintegrowane). Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Absolwentka nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo i mediacje rodzinne. Przez 8 lat pracowała jako… »

Irena Zasadni ss
mgrIrena Zasadni

Certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień. Psychoterapeutka w trakcie całościowego Kursu Psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr J. Babińskiego w Krakowie atestowanego przez Sekcję Naukową… »

Ewa Kozak ss
mgrEwa Kozak

Psychoterapeutka pracująca w nurcie psychodynamicznym z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi oraz rodzinami. Jest także pedagogiem specjalnym, socjoterapeutką oraz trenerem TUS. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w… »

Mariola Mróz-Zawistowska ss
dr n. med.Mariola Mróz-Zawistowska

Ukończyła studia medyczne na Krakowskiej Akademii Medycznej w 1984 r. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych uzyskała w 1988 r., a drugi stopień w 1990 r. W związku ze… »

mgrMichał Wawrzyniak

Psycholog, psychoterapeuta, ukończył studia psychologiczne w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uprawnienia w zakresie psychoterapii (poparte certyfikatem) uzyskał szkoląc się i specjalizując w zakresie psychoterapii uzależnień oraz w… »

Anna Roszkowska ss
mgrAnna Roszkowska

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Edukacji i Motywacji w Warszawie. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresji, doświadczają… »

Anna Taraszewska ss
mgrAnna Taraszewska

Psycholog, pedagog, psychoterapeutka w trakcie specjalistycznego, czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii psychodynamicznej rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Przyjmuje pacjentów w Poradniach Specjalistycznych Medica, Środowiskowym Centrum… »

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
96 8112 0008 0008 9281 2000 0010

Dane do przelewu zagranicznego w EUR:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
62 8112 0008 0008 9281 2000 0040

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica

Dane do przelewu zagranicznego w USD:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
83 8112 0008 0008 9281 2000 0050

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica