Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Milena Maryon-Nowak

Milena Maryon-Nowak

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta (Certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego nr 807). Ukończyła z wyróżnieniem Psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Całościowe Szkolenie Podyplomowe przygotowujące do Certyfikatu Psychoterapeuty w podejściu systemowo–psychodynamicznym, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin.

Posiada duże doświadczenie kliniczne, poszerzane ustawicznie od szesnastu lat. Od czternastu lat zawodowo prowadzi psychoterapię indywidualną oraz różne formy terapii i pracy grupowej. Pracuje w podejściu systemowo–psychodynamicznym. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, terapią rodzin, par/małżeństw oraz diagnozą psychologiczną. Współpracowała ze Stowarzyszeniem WIOSNA. Przez osiem lat pracowała w Placówce Opiekuńczo–Wychowawczej jako psycholog/psychoterapeuta, współpracowała z Centrum Rodzinki.  

Swoje praktyczne doświadczenia kliniczne zdobywała na stażach m.in. w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ (Ambulatorium Terapii Rodzin) i Klinice Psychiatrii Dorosłych CM UJ (Zakład Terapii Rodzin, Oddział Leczenia Psychoz), Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Szpitalu Specjalistycznym im. dr Babińskiego, a także w Katedrze Psychoterapii CM UJ na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych. Pracowała z dziećmi niepełnosprawnymi i ich rodzicami w Stowarzyszeniu Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach oraz z dziećmi i ich matkami w Ośrodku Pomocy Rodzinie przy Konwencie oo. Bonifratrów w Konarach.

Od trzynastu lat jest współorganizatorem, współautorem i uczestnikiem konferencji naukowych organizowanych przez Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, we współpracy z Sekcją Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcją Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Katedrą Psychiatrii UJ CM. Autorka szkoleń i poradników dla rodziców dzieci niepełnosprawnych. Współpracuje między innymi z redakcjami czasopism: „Charaktery” i „Psychologia w Praktyce”.

Pracuje z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, parami/małżeństwami oraz rodzinami. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne techniki i metody dostosowane do indywidualnej sytuacji klienta/pacjenta, zwłaszcza w odniesieniu do dzieci i młodzieży. Regularnie uczestniczy w superwizji indywidualnej oraz grupowej. Pasjonatka fotografii oraz jazdy na łyżworolkach.

UWAGA: zajmuje się dziećmi od 4 roku życia

  • Konsultacja indywidualna: 210 zł
  • Konsultacja pary/rodzinna: 310 zł

Pierwsza konsultacja dla dziecka lub nastolatka zawsze musi odbyć się z rodzicem i jest traktowana jako terapia rodzinna.

Poznaj również innych naszych specjalistów:

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
96 8112 0008 0008 9281 2000 0010

Dane do przelewu zagranicznego w EUR:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
62 8112 0008 0008 9281 2000 0040

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica

Dane do przelewu zagranicznego w USD:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
83 8112 0008 0008 9281 2000 0050

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica