Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Centrum Dobrej Terapii propaguje wiedzę na temat psychoterapii

W niedzielę 29 marca o godzinie 20:00 w Cafe Szafe na ulicy Felicjanek 10 w Krakowie odbędzie się otwarte spotkanie w ramach cyklu „Bez klamek”, propagującego rzetelną wiedzę na temat zaburzeń psychicznych i dążącego do obalania związanych z nimi mitów.
Cykl jest zorganizowany przez Członkinie Koła Naukowego Studentów Psychologii, a jego kolejne już spotkanie podejmie temat różnych form psychoterapii. W roli eksperta w zakresie psychoterapii poznawczo behawioralnej (CBT) wystąpi specjalista z Centrum Dobrej Terapii dr n. med. Grzegorz Mączka, psycholog kliniczny i psychoterapeuta. W dyskusji udział wezmą też specjaliści reprezentujący terapię psychoanalityczną oraz terapię gestalt.

Przeczytaj również:
Co to jest kontrakt terapeutyczny?
15 marca 2016

Co to jest kontrakt terapeutyczny? To umowa między pacjentem, a psychoterapeutą określająca warunki współpracy oraz przyjęty sposób leczenia w ramach... »

Czym jest relacja terapeutyczna?
23 lutego 2016

Relacja terapeutyczna to wyrażanie i wzajemna wymiana uczuć oraz postaw w relacji pacjent-psychoterapeuta. W trakcie spotkań psychoterapeutycznych, kształtuje... »

Dlaczego psychoterapia może być pomocna?
9 września 2015

Każdy z nas może doświadczać różnego rodzaju problemów emocjonalnych i osobistych, z którymi trudno sobie poradzić samodzielnie lub przy pomocy wsparcia... »