Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Fobia społeczna – wywiad z naszym specjalistą

„…istnieją skuteczne i bezpieczne sposoby leczenia socjofobii, które pozwalają na usunięcie lub przynajmniej istotną redukcję objawów oraz na znaczącą poprawę funkcjonowania. Leczenie obejmuje psychoterapię i farmakoterapię. W niektórych przypadkach przydatne bywa łączne stosowanie tych metod. Najczęściej zalecaną metodą psychoterapii jest terapia poznawczo-behawioralna…”

Zapraszamy do przeczytania całości wywiadu jaki lek. med. Paweł Brudkiewicz udzielił Wirtualnej Polsce: http://zdrowie.wp.pl/zdrowie/wirtualny-poradnik/art1553,fobia-spoleczna-gdy-ludzie-budza-w-nas-lek.html

Przeczytaj również:
Co to jest kontrakt terapeutyczny?
15 marca 2016

Co to jest kontrakt terapeutyczny? To umowa między pacjentem, a psychoterapeutą określająca warunki współpracy oraz przyjęty sposób leczenia w ramach... »

Czym jest relacja terapeutyczna?
23 lutego 2016

Relacja terapeutyczna to wyrażanie i wzajemna wymiana uczuć oraz postaw w relacji pacjent-psychoterapeuta. W trakcie spotkań psychoterapeutycznych, kształtuje... »

Dlaczego psychoterapia może być pomocna?
9 września 2015

Każdy z nas może doświadczać różnego rodzaju problemów emocjonalnych i osobistych, z którymi trudno sobie poradzić samodzielnie lub przy pomocy wsparcia... »

Przeczytaj poprzedni wpis:
Cukier, słodycze – czy mogą uzależniać?

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu lek. med. Pawła Brudkiewicza dla Radiokliniki na temat znaczenia nadużywania cukrów dla zdrowia, mechanizmów wpływających na…...

Zamknij