Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Nasi specjaliści

mgrMarzena Szczepaniec

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień (certyfikat nr 2276, wydany przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom). Ukończyła Krakowską Szkołę Psychoterapii Uzależnień z akredytacją PARPA. Prowadzi psychoterapię indywidualną z dorosłymi osobami uzależnionymi od substancji… »

mgrHanna Riemel

Psychoterapeutka z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi i starszą młodzieżą, zdobywanym na Oddziale Psychosomatyki i Psychiatrii Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie – Nowej Hucie, w… »

mgrMichał Kupczyk

Absolwent studiów magisterskich na kierunku psychologia o specjalności kliniczno-sądowej na Wydziale Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Psychoterapeuta w trakcie 4-letniego kursu z Psychoterapii Poznawczo-… »

lek. med.Piotr Stangrodzki

Absolwent studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie lekarz ostatniego roku szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii w Szpitalu Klinicznym im. Dr. J. Babińskiego w Krakowie. Doświadczenie zdobywał w oddziałach… »

Psychoterapeutka Anna Grolik
mgrAnna Grolik

Psychoterapeutka pracująca w paradygmacie psychodynamicznym, absolwentka całościowego, czteroletniego szkolenia w zakresie profesjonalnej psychoterapii psychodynamicznej (szkolenie organizowane przez Oddział Psychiatrii Psychodynamicznej Kliniki Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego; atestowane przez Sekcję… »

lek.med. Alina Valynets
lek. med.Alina Valynets

PL Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Obecnie kontynuuje szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii dorosłych w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie zdobywa… »

mgrGrażyna Króżel

Psycholog o specjalności klinicznej, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Doświadczenie zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym L. Rydygiera w Krakowie na Oddziale Toksykologii i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Detoksykacji oraz na Oddziale Ginekologii i Położnictwa z… »

dr n. med. mgr Adrian Chrobak
dr n. med. mgrAdrian Chrobak

Lekarz i neurobiolog, adiunkt Kliniki Psychiatrii Dorosłych UJ CM. Aktualnie w trakcie 5 roku szkolenia specjalistycznego z psychiatrii odbywanego w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim UJ… »

Psycholog Daria Lamch
mgrDaria Lamch

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego Przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Absolwentka studiów psychologicznych na Wydziale Filozoficznym Akademii Ignatianum. Doświadczenie… »

mgrFaustyna Kalawa

Absolwentka Instytutu Psychologii na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społeczne Uniwersytetu Jagiellońskiego. Naukę w zakresie psychoterapii zdobywała w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła Szkołę Trenerów i… »

1 2 3 8

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
96 8112 0008 0008 9281 2000 0010

Dane do przelewu zagranicznego w EUR:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
62 8112 0008 0008 9281 2000 0040

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica

Dane do przelewu zagranicznego w USD:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
83 8112 0008 0008 9281 2000 0050

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica