Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Nasi specjaliści

psycholog Ewa Błaszczyk
mgrEwa Błaszczyk

Psychoterapeuta, psycholog, absolwentka Psychologii Wydziału Zamiejscowego Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Uczestniczy w szkoleniu przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Ukończyła czteroletni kurs psychoterapii integratywnej organizowanej… »

Karolina Babulska
mgrKarolina Babulska

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie; należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. na Oddziale Klinicznym… »

Anna Kotulak
mgrAnna Kotulak

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego Kursu Psychoterapii psychoanalitycznej organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Absolwentka… »

Karolina Ciesielka
mgrKarolina Ciesielka

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego, absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie psychologiczne i psychoterapeutyczne… »

Aleksandra Haduła
mgrAleksandra Haduła

Psychoterapeutka w trakcie całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr J. Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Psycholog, anglistka, teatrolog… »

Magdalena Adamczyk-Banach
mgrMagdalena Adamczyk-Banach

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie pięcioletniego szkolenia systemowo-psychodynamicznego, organizowanego przez Collegium Medicum UJ. Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, pracę naukową kontynuuje w ramach studiów doktoranckich (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej… »

Karolina Półrola
mgrKarolina Półrola

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka, ukończyła całościowe 4-letnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (kurs rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako psychoterapeutka w Ośrodku Poradnictwa… »

Katarzyna Łopata
mgrKatarzyna Łopata

Psycholog – absolwentka Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego ze specjalnością psychoterapia, psychologia kliniczna oraz psychologia kliniczna dziecka; psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne… »

Stanisław Szwed
mgrStanisław Szwed

Psycholog (absolwent Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego) i psychoterapeuta. Uczestnik całościowego kursu psychoterapii przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi psychoterapię w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym. Pracuje z… »

Maria Pyziak
mgrMaria Pyziak

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie zrealizowała ścieżkę specjalizacyjną z psychologii zaburzeń zachowania i pomocy psychologicznej. Absolwentka Szkoły Trenerów… »

1 2 3 8