Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Nasi specjaliści

Psychiatra Magdalena Świderek
lek.Magdalena Świderek

Specjalista psychiatra, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego w Katowicach. Szkolenie specjalizacyjne realizowała w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w… »

Dorota Błaż
mgrDorota Błaż

Psychoterapeuta w trakcie czteroletniego szkolenia psychodynamicznego organizowanego w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży w Krakowie. Od dwudziestu lat związana z Kliniką, pracuje w Oddziale Dziennym Młodzieżowym. Uczestniczyła w projektach… »

Antoni Grzybowski
mgrAntoni Grzybowski

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w ramach całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr J. Babińskiego w Krakowie (atestowanego przez Polskie Towarzystwo… »

psycholog Ewa Błaszczyk
mgrEwa Błaszczyk

Psychoterapeuta, psycholog, absolwentka Psychologii Wydziału Zamiejscowego Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Uczestniczy w szkoleniu przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Ukończyła czteroletni kurs psychoterapii integratywnej organizowanej… »

Karolina Babulska
mgrKarolina Babulska

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie; należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. na Oddziale Klinicznym… »

Anna Kotulak
mgrAnna Kotulak

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego Kursu Psychoterapii psychoanalitycznej organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Absolwentka… »

Karolina Ciesielka
mgrKarolina Ciesielka

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu terapeuty poznawczo-behawioralnego, absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie psychologiczne i psychoterapeutyczne… »

Aleksandra Haduła
mgrAleksandra Haduła

Psychoterapeutka w trakcie całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr J. Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Psycholog, anglistka, teatrolog… »

Magdalena Adamczyk-Banach
mgrMagdalena Adamczyk-Banach

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie pięcioletniego szkolenia systemowo-psychodynamicznego, organizowanego przez Collegium Medicum UJ. Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, pracę naukową kontynuuje w ramach studiów doktoranckich (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej… »

Karolina Półrola
mgrKarolina Półrola

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka, ukończyła całościowe 4-letnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (kurs rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako psychoterapeutka w Ośrodku Poradnictwa… »

1 2 3 8