Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Witamy w naszym zespole nową neuropsycholog

Z przyjemnością informujemy, że od 10 grudnia 2016 rozpoczyna z nami współpracę neuropsycholog, specjalista psychologii klinicznej dr n. med. Katarzyna Olszewska.

Dr Olszewska zajmuje się diagnozą oraz rehabilitacją neuropsychologiczną osób dorosłych z dysfunkcjami wynikającymi z uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Specjalizuje się w diagnozie różnicowej zaburzeń psychosomatycznych, psychiatrycznych oraz neuropsychologicznych, w tym diagnostyką otępień. Ma również doświadczenie zawodowe w zakresie diagnozy neuropsychologicznej zaburzeń pamięci, uwagi, myślenia, zdolności intelektualnych oraz innych funkcji poznawczych u osób nadużywających substancji psychoaktywnych. Dzięki przeprowadzanej diagnostyce neuropsychologicznej pomaga poznać mocne i słabe strony w zakresie procesów poznawczych badanej osoby, co pozwala zaplanować efektywną rehabilitację, jak również przewidzieć ewentualne trudności w pracy zawodowej, czy w codziennym funkcjonowaniu.

Serdecznie witamy w zespole!

dr n. med. Katarzyna Olszewska

Neuropsycholog, specjalista psychologii klinicznej. Zajmuje się diagnozą oraz rehabilitacją neuropsychologiczną osób dorosłych z dysfunkcjami wynikającymi z uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego.… »

Inne artykuły:
Przeczytaj również:
Czy to już „Alzheimer”?
21 sierpnia 2012

Choroba Alzheimera jest spowodowana zwyrodnieniem układu nerwowego. Proces chorobowy uszkadza głównie korę mózgową, prowadząc do powstania zaburzeń tzw. wyższych... »