Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Nasz udział w Konferencji „Lubelskie Spotkania Naukowe”

Specjaliści z Centrum Dobrej Terapii szkolili lekarzy w zakresie psychoedukacji stosowanej w chorobie dwubiegunowej w trakcie „XVII Lubelskich Spotkaniach Naukowych”.

W miniony weekend, w dniach 11-13 września w Kazimierzu Dolnym odbyła się Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „XVII Lubelskie Spotkania Naukowe”. W tym roku, podczas 3 dniowych obrad, specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym podjęli temat „Między neurobiologią i środowiskiem”. Obecni byli także eksperci z Centrum Dobrej Terapii: dr Grzegorz Mączka – psycholog kliniczny i psychoterapeuta oraz dr Bartosz Grabski – psychiatra i seksuolog. Wygłosili wykłady oraz przeprowadzili warsztat dla lekarzy z zakresu psychoedukacji w chorobie afektywnej dwubiegunowej.

Jeszcze w tym roku planujemy w Centrum Dobrej Terapii uruchomienie grupy psychoedukacji dla pacjentów cierpiących na chorobę afektywną dwubiegunową – niebawem więcej informacji na naszej stronie www.

dr n. med. Bartosz Grabski

Specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, jako jeden z kilku lekarzy w Polsce posiada europejski tytuł specjalisty medycyny seksualnej – FECSM (Fellow… »

Inne artykuły:
Przeczytaj również:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dom Pomocy Społecznej dla osób uzależnionych – rozmowa radiowa Jolanty Ryniak

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy radiowej w jakiej brała udział Jolanta Ryniak, konsultant merytoryczny programu terapeutycznego w Domu Pomocy Społecznej dla...

Zamknij