Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Wykład specjalisty Centrum na minikonferencji dotyczącej farmakoterapii depresji

23 września w Krakowie odbyła się konferencja przeznaczona dla specjalistów psychiatrów, której tematem przewodnim były najnowsze informacje dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa leczenia farmakologicznego zaburzeń depresyjnych. Specjalista Centrum Dobrej Terapii – dr hab. n. med. Marcin Siwek razem z dr n. med. Piotrem Wierzbińskim w Łodzi, wygłosili wykład pt. „Nowoczesne spojrzenie na efektywność leczenia przeciwdepresyjnego”. Natomiast dr med. Jarosław Woroń z Zakład Farmakologii Klinicznej Katedry Farmakologii Wydziału Lekarskiego UJ CM, przedstawił wykład: „Dlaczego zdarza się, że nie radzę sobie z leczeniem depresji czyli rzecz o tym jak unikać niepożądanych działań i interakcji leków przeciwdepresyjnych.”

dr hab. n. med. Marcin Siwek

Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista psychiatra. Absolwent studiów na Wydziale Lekarskim UJ CM. Kierownik  Zakładu Zaburzeń Afektywnych Katedry Psychiatrii UJ… »

Inne artykuły:
Przeczytaj również:
Wczesne wykrywanie zaburzeń pamięci
12 listopada 2012

Chorobę Alzheimera można podejrzewać u starszej osoby, która skarży się na problemy z pamięcią. Poza oceną objawów choroby nie istnieją żadne inne metody (np.... »

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wykład specjalisty Centrum na konferencji internistycznej

23 września w Rzeszowie odbyła się konferencja “Oblicza współczesnej interny i medycyny rodzinnej”. W swoich wystąpieniach, eksperci z różnych dziedzin…...

Zamknij