Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

CDT angażuje się w międzynarodowy projekt unijny finansowany przez Fundację Erasmus+ dla młodzieży pod Tatrami

W niedzielę 25 czerwca 2017 r. specjalistka Centrum – mgr Barbara Rząsa, poprowadziła warsztat relaksacyjny dla słabowidzącej i niewidomej młodzieży z Polski i Macedonii w wieku 16-26 lat. Warsztat wpisał się w tygodniowy Projekt unijny finansowany przez Fundację Erasmus+ „Inclusion is not illusion”, który ma na celu uaktywnienie osób słabowidzących i niewidomych na nowe sposoby aktywnego spędzania czasu wolnego.

Do przeprowadzenia warsztatu zaprosił nas organizator projektu, Fundacja TAK – Twórczy, Aktywni, Kreatywni. Mottem projektu jest sport w każdej postaci oraz zaszczepianie młodzieży możliwości znajdowania przyjemności w różnorodnych formach aktywności sportowej – także tej spokojnej i odprężającej.

Jednym z punktów projektu, zrealizowanym przez mgr Barbarę Rząsę, było zapoznanie młodzieży z podstawowymi technikami relaksacyjnymi.

Warsztat, który trwał przez całą niedzielę odbył się w Poroninie i wzięło w nim udział 40 osób. Zajęcia były bardzo atrakcyjne dla młodzieży i liderów, co poświadczają bardzo pozytywne opinie otrzymane od uczestników po zakończeniu warsztatów relaksacyjnych. Wpisują się one w prowadzoną przez Centrum Dobrej Terapii, szeroko zakrojoną działalność o charakterze non-profit.

mgr Barbara Rząsa

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia do certyfikatu. Przez kilka lat pracowała jako psycholog na oddziałach somatycznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.… »

Inne artykuły:
Przeczytaj również:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konferencja „Program ograniczania picia alkoholu” z udziałem specjalistów CDT

​W dniu 20 czerwca 2017 roku w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego odbyła się konferencja "Nowe wyzwania…...

Zamknij