Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Zapisy na nowe edycje warsztatów w Centrum Dobrej Terapii

Z przyjemnością informujemy, ze już w niedzielę 3 września 2017 roku rusza SIÓDMA edycja naszego bijącego rekordy popularności Treningu Relaksacyjnego.

To doskonała propozycja dla wszystkich zestresowanych, zaganianych, spiętych, którzy chcieliby na chwilę się zatrzymać i na nowo zacząć cieszyć się życiem!

Dzięki naszym spotkaniom przekonasz się, że już kilka minut dziennie wystarczy, aby rozluźnić ciało i przywrócić jasność myślenia.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Dołącz do naszego wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1659561030744268


We wtorek, 12 września 2017 roku odbędzie się pierwsze z cyklu 6 spotkań warsztatów skierowanych do rodziców nastolatków, które sprawiają problemy wychowawcze. Warsztaty Dobry rodzic ­– każdy może nim być mają na celu m.in. poszerzenie kompetencji rodzicielskich w zakresie metod wychowawczych, lepsze zrozumienie potrzeb nastolatka, a także rozpoznawanie własnych emocji i ich kontrolowanie.

Dogadaj się ze swoim dzieckiem – nauczymy Cię jak to zrobić!

Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Dołącz do naszego wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/110605312959325

Przeczytaj również:
Co to jest stres i jak go mierzyć?
18 grudnia 2017

Pojęcie stresu jest znane każdemu, przeważnie z autopsji. Wiele osób doświadcza trudności związanych z określeniem, co dokładnie rozumie pod tym pojęciem. Stres... »

Przeczytaj poprzedni wpis:
Depresja jest jak lampka ostrzegawcza – wywiad dla Dziennika Polskiego

W ostatnich latach coraz więcej mówi się o depresji. Swoje historie ujawniają osoby z pierwszych stron gazet, pojawiają się kampanie...

Zamknij