
Psycholog (specjalność psychologia kliniczna), psychoterapeutka w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS uprawniającego do uzyskania Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), zgodnego ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).
W swojej pracy korzysta z metod pracy terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) oraz modeli terapeutycznych wywodzących się z tego nurtu: terapii schematów, terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) czy terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT).
Doświadczenie kliniczne zdobywała w różnych miejscach pracy: Oddział Kliniczny Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, Bielskie Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej (Oddział Psychiatryczny Ogólny i Poradnia Zdrowia Psychicznego). Zdobywała doświadczenie zawodowe również podczas pracy z osobami ze spektrum autyzmu w przedszkolach integracyjnych oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Oprócz tego odbywała liczne staże m.in. w Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Dorosłych Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.
Korzysta z metod o udowodnionej naukowo skuteczności połączonej z empatycznym i autentycznym przyglądaniem się problemom pacjenta. Model pracy dobiera indywidualnie w zależności od potrzeb i trudności zgłaszanych przez osobę uczestniczącą w psychoterapii. W trakcie terapii dba o życzliwą, pełną akceptacji atmosferę ułatwiającą dokonywanie zmiany.
Systematycznie pogłębia swoją wiedzę i stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w różnych szkoleniach z zakresu psychoterapii i diagnostyki psychologicznej. Pracuje pod stałą superwizją.
Pracuje z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą w ramach psychoterapii indywidualnej, dodatkowo zajmuje się diagnostyką psychologiczną osób dorosłych i diagnostyką neuropsychologiczną.
UWAGA: przyjmuje młodzież od 16 r.ż.
Pierwsza konsultacja dla nastolatka zawsze musi odbyć się z rodzicem i jest traktowana jako terapia rodzinna.
Dane do przelewu krajowego:
NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków
Nr rachunku bankowego:
96 8112 0008 0008 9281 2000 0010
Dane do przelewu zagranicznego w EUR:
NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków
Nr rachunku bankowego:
62 8112 0008 0008 9281 2000 0040
Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica
Dane do przelewu zagranicznego w USD:
NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków
Nr rachunku bankowego:
83 8112 0008 0008 9281 2000 0050
Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica