Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Podstawy badania psychiatrycznego – ważna książka naszego specjalisty

Nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego wydana została książka „Podstawy badania psychiatrycznego”, której autorem jest specjalista Centrum Dobrej Terapii, dr Bartosz Grabski.

Ta ważna pozycja książkowa cechuje się zarazem wysokim profesjonalizmem jak i dużą przystępnością; może być wartościową lekturą nie tylko dla studentów, ale też dla psychologów i psychoterapeutów oraz dla doświadczonych psychiatrów. Autor opiera się na szacunku do pacjenta oraz na dialogu uwzględniającym jego podmiotowość. Niewątpliwie brakowało takiej publikacji, która w szczegółowy i humanistyczny sposób opisuje poszczególne zaburzenia psychiczne, ich definicje, obraz kliniczny oraz granice, w praktycznym kontekście empatycznego badania psychiatrycznego.

Bartosz Grabski
Podstawy badania psychiatrycznego: dla studentów, lekarzy, psychologów i psychoterapeutów
Seria : Seria Katedry Psychiatrii UJ CM
ISBN: 978-83-233-3973-1
rok: 2015

dr n. med. Bartosz Grabski

Specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, jako jeden z kilku lekarzy w Polsce posiada europejski tytuł specjalisty medycyny seksualnej – FECSM (Fellow… »

Inne artykuły:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konferencja na temat płodowych zaburzeń alkoholowych

W dniach od 30 września do 2 października 2015 roku odbyła się w Krakowie I Międzynarodowa Konferencja Naukowo–Szkoleniowa zatytułowana „FASD:…...

Zamknij