Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Centrum Dobrej Terapii wzięło udział w Święcie Rodziny Krakowskiej

W niedzielę, 22 maja odbyło się na Bulwarze Czerwieńskim Święto Rodziny Krakowskiej.

Wspaniała pogoda, wolny dzień i masa zaplanowanych atrakcji zgromadziły pod Wawelem tysiące rodzin. A atrakcji nie zabrakło. Występy sceniczne, konkursy, pokazy akcji gaśniczej, zajęcia sportowe, gry logiczne i zręcznościowe. Do tego degustacje produktów ekologicznych, nauka pierwszej pomocy, bezpłatne konsultacje lekarskie i wiele innych – to wszystko czekało na odwiedzających.

Wśród dziesiątek wystawców pojawiła się także ekipa Centrum Dobrej Terapii.

01a68e5a07280e1cfcd7d5ad60ee20f2ed697233b2

Na naszym stoisku zainteresowani mogli zasięgnąć porady psychoterapeuty w zakresie problemów rodzinnych i wychowawczych, porozmawiać z specjalistą do spraw uzależnień, a także dokonać bezpłatnego pomiaru tkanki tłuszczowej i skonsultować wyniki z dietetykiem.

                             SONY DSC        SONY DSC

Specjaliści służyli także radą w zakresie skutecznego radzenia sobie ze stresem oraz leczenia bezsenności.

SONY DSC

SONY DSC

Na towarzyszące rodzicom pociechy czekała masa atrakcji – kolorowanki, zestaw ciastoliny i uwielbiane przez wszystkie dzieci balony. Nie zabrakło także słodkości.

SONY DSC      SONY DSC

SONY DSC

Święto Rodziny Krakowskiej odbywa się w ramach gminnej kampanii „Kraków stawia na rodzinę!”. Celem kampanii jest promowanie wartości rodzinnych, zdrowego stylu życia oraz wzmocnienie pozytywnego modelu rodziny jako wielopokoleniowej instytucji, w której każdy, także najmłodszy jej członek, zajmuje ważne miejsce. Duży nacisk kładzie się na promowanie odpowiedzialnego rodzicielstwa.