Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Dzien dobry, od kilku lat mam problem, ze jestem na tyle smutna i rozkojarzona, i… …

Dzien dobry, od kilku lat mam problem, ze jestem na tyle smutna i rozkojarzona, i nic mi sie nie chce. Na przemian te momenty są z epizodami ,ze chce mi sie wsyztsko i na wszystko mam czas. Jednak ostatnie pół rok to jest jedna wielka górka, lub wielki dół. Doszl odo tego, ze ide chodnikiem i płacze bez powodu, a bron boze mam jeden dzien wolnego… A to jest straszne,m bo jakies 2/3 tygodnie temu juz bylo dobrze, po tym jak przez pare miesiecy było źle… Aktualnie poprostu sa momenty, ze siedze i płacze, nie mam siły nawet gryźć jedzenia, wiec jak cos nie jest zupą, to nie przejdzie mnie. Mam cudowna pamięć, jednak ostatnie miesiace mnie ząłamuja tez tym, ze nie mogę nic zapamiętać, zapominam co mam zrobic do pracy, co robilam w pracy. No wszystko jest nie tak. Piszę ponieważ chciałabym się zapytać, czy powinnam zgłosić się do psychiatry czy do psychoteraupety? Nie ukrywam jak sobie radziłam od ostatnich 5 lat, tak nie radze sobie juz teraz

Odpowiedzi specjalistów (1):

mgr Kinga Bujak-Brodowicz Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Psychoterapią zajmuje się i szkoli w… »
Szanowna pani Joanno,

 

Intensywność i czas trwania Pani zmienionego samopoczucia wymaga uwagi. Z tego co Pani pisze wynika, że nie da się już ignorować Pani stanu wewnętrznego. Rozumiem, że chce być Pani efektywna w pracy, a obniżone samopoczucie, niewyjaśnione powody płaczu, trudności z gryzieniem “zaprzątają” Pani uwagę. Czy wybierze Pani konsultacje lekarską czy psychologiczną jako pierwszą nie ma aż tak dużego znaczenia jak to, żeby Pani mogła z pomocą specjalisty zająć się swoim stanem wewnętrznym. Objawy, o jakich Pani pisze, są pełnoprawnym zestawem objawów, aby na taka konsultację się wybrać. Jeśli będzie potrzeba, psychiatra pokieruje Panią do psychoterapii, a psycholog do farmakoterapii. W naszym Centrum Dobrej Terapii współpraca specjalistów jest spójna i daje korzyści osobom korzystającym z usług.
Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę, aby szybko mogła Pani powrócić do równowagi jaką w sobie Pani lubi.

 

Z poważaniem,

Kinga Bujak-Brodowicz

Masz pytanie do naszych specjalistów?
Zadaj pytanie teraz za darmo!

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
96 8112 0008 0008 9281 2000 0010

Dane do przelewu zagranicznego w EUR:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
62 8112 0008 0008 9281 2000 0040

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica

Dane do przelewu zagranicznego w USD:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
83 8112 0008 0008 9281 2000 0050

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
ul. Kalwaryjska 5, 34-114 Brzeźnica