Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Różnice między coachingiem a psychoterapią tematem wykładu specjalisty Centrum

W kwietniu odbył się kolejny wykład specjalisty Centrum Dobrej Terapii na Uniwersytecie III Wieku Politechniki Krakowskiej. Tym razem mgr Tadeusz Reimus przedstawił temat „Między rozwojem a leczeniem, między coachingiem a psychoterapią”. Nasz psychoterapeuta, coach i trener mówił o szansach i zagrożeniach w pracy coachingowej oraz o różnicach między coachingiem a psychoterapią.

W wywiązanej dyskusji uczestnicy żywo poruszali wątki manipulacji w mediach i sposobów radzenia sobie z nadużywającymi komunikatami perswazyjnymi. Wykład podsumowano spisaniem dobrych praktyk w sytuacji, kiedy należy poprosić o pomoc.

Jak zawsze wykład naszego specjalisty spotkał się z dużym zainteresowaniem słuchaczy. Dodatkowo, prowadzący został doceniony także przez Władze Uczelni, otrzymując serdeczne podziękowania za wyjątkowo interesujące przedstawienie tematu.

mgr Tadeusz Reimus

Psychoterapeuta, coach, trener. Absolwent psychologii i filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim, stypendysta Uniwersytetu w Tilburgu (Holandia). W pracy klinicznej związany ze… »

Inne artykuły:
Przeczytaj również:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Preparaty ziołowe w medycynie – wykład specjalisty Centrum na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

24 maja 2017 roku odbył się kolejny wykład specjalisty Centrum Dobrej Terapii w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Krakowskiej. Tym…...

Zamknij