Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

O mitomanii i narcyzmie w Radiu Kraków

W ostatnich dniach ekspert Centrum Dobrej Terapii lek. med. Paweł Brudkiewicz dwukrotnie wystąpił w audycjach Radia Kraków.

Pierwsza dyskusja dotyczyła zjawiska mitomanii – czyli tak zwanego kłamstwa patologicznego. W drugiej audycji rozmawiano na temat narcyzmu, jego przyczyn, postaci i metod terapii stosowanych w przypadku narcystycznego zaburzenia osobowości.

Rozmów tych można wysłuchać pod adresem audycji „Przed hejnałem”: http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/przed_hejnalem.

lek. med. Paweł Brudkiewicz

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta psychodynamiczny. Absolwent studiów dziennych na Wydziale Lekarskim UJ CM. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Katedrze i Klinice… »

Inne artykuły:
Przeczytaj również:
Czym jest narcyzm?

Narcyzm jest cechą osobowości charakteryzującą się wyolbrzymionym poczuciem „doniosłości” własnej osoby oraz znaczenia własnych umiejętności. Ludzie z cechami... »

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pierwsza międzynarodowa konferencja poświęcona zagadnieniom psychologii mniejszości seksualnych

W dniach 20-22 czerwca odbyła się w Lizbonie pierwsza międzynarodowa konferencja poświęcona zagadnieniom psychologii mniejszości seksualnych, pt. „1st International Conference...

Zamknij