Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

lek. med. Martyna Kędziora-Wysocka

Martyna Kędziora-Wysocka

Specjalista psychiatra. Psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2010 roku pracuje w Szpitalu im dr. J. Babińskiego w Krakowie, w oddziale ogólnopsychiatrycznym. Doświadczenie w zakresie pracy ambulatoryjnej zdobywała pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Poradni Zdrowia Psychicznego Krowodrza na ul. Olszańskiej w Krakowie oraz w PZP w Niepołomicach. Prowadziła także Klub Pacjenta przy Klinice Psychiatrii UJ.

Ukończyła całościowy Kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie oraz roczne szkolenie „Psychoterapia i poradnictwo” w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, a także 6 miesięczny staż w Klinice Psychoterapii ul. Lenartowicza w Krakowie.

Ukończyła Kurs Nauczycielski Jogi metodą Sivanandy i prowadziła jogę w wielu ośrodkach w Krakowie, zdobywając tym samym doświadczenie w zakresie relaksacji i pracy z ciałem.

Zainteresowania zawodowe obejmują między innymi leczenie zaburzeń depresyjnych, lękowych i psychosomatycznych.

Prywatnie lubi spędzać czas aktywnie z rodziną.

Poznaj również innych naszych specjalistów: