Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Katarzyna Zagórowska

Katarzyna Zagórowska

Psycholog, biolog (absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego), psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii, organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne), przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Otwarta specjalizacja z psychologii klinicznej w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych. Pracuje na Oddziale Psychiatrii Sądowej w Szpitalu Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, w Krakowskim Ośrodku Rehabilitacji Wieku Rozwojowego oraz w Zespole Leczenia Środowiskowego. Doświadczenie zawodowe zdobywała także pracując w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie oraz w czasie staży.

Pracuje w oparciu o psychodynamiczne rozumienie człowieka oraz w zgodzie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu psychoterapii oraz diagnozy psychologicznej.

UWAGA: zajmuje się dziećmi od 3 roku życia i młodzieżą

Poznaj również innych naszych specjalistów: