Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Katarzyna Zagórowska

Katarzyna Zagórowska

Absolwentka studiów psychologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Specjalista psychologii klinicznej- podspecjalizacja w zakresie psychologii klinicznej zaburzeń psychicznych. Psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji, ukończyła całościowe szkolenie z psychoterapii organizowane przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Od 2013 roku jest asystentem w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, obecnie pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadzi diagnozę psychologiczną oraz psychoterapię indywidualną.

Pracuje także w Krakowskim Ośrodku Rehabilitacji Wieku Rozwojowego gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną, poradnictwem dla rodziców oraz wspieraniem rozwoju wczesnej relacji dziecko- opiekun.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w ramach oddziału ogólnopsychiatrycznego oraz w ramach oddziału Psychiatrii Sądowej w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie i w Zespole Leczenia Środowiskowego.

Pracuje w oparciu o psychodynamiczne rozumienie człowieka, swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

UWAGA: pracuje z osobami od 18 roku życia

Poznaj również innych naszych specjalistów: