Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Katarzyna Łopata

Katarzyna Łopata

Psycholog – absolwentka Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego ze specjalnością psychoterapia, psychologia kliniczna oraz psychologia kliniczna dziecka; psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej) przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej i psychologicznej zdobywała m.in. na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych CMUJ w Katedrze Psychoterapii CMUJ, uczestnicząc w kursie ,,Psychoterapia praktyczna” oraz w cyklu zajęć Grupy Balinta; oraz jako stażysta w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego w Krakowie i w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas stażu w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skawinie.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym w ramach psychoterapii indywidualnej. Prowadzi psychoterapię w języku polskim oraz angielskim. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu psychoterapii i pomocy psychologicznej.

Poznaj również innych naszych specjalistów:

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
89 1090 1665 0000 0001 1615 0389

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

Dane do przelewu zagranicznego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
PL 27 1090 1665 0000 0001 3123 5102

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa