Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Katarzyna Łopata

Katarzyna Łopata

Psycholog – absolwentka Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego ze specjalnością psychoterapia, psychologia kliniczna oraz psychologia kliniczna dziecka; psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej) przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej i psychologicznej zdobywała m.in. na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych CMUJ w Katedrze Psychoterapii CMUJ, uczestnicząc w kursie ,,Psychoterapia praktyczna” oraz w cyklu zajęć Grupy Balinta; oraz jako stażysta w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego w Krakowie i w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas stażu w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skawinie.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym w ramach psychoterapii indywidualnej. Prowadzi psychoterapię w języku polskim oraz angielskim. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu psychoterapii i pomocy psychologicznej.

Poznaj również innych naszych specjalistów: