Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Gabriela Tomczyk-Knop

Gabriela Tomczyk-Knop

Psycholog (absolwentka psychologii stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ), certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej /PTTPB/ nr 568). Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Kontynuuje szkolenie w ramach specjalizacji z psychologii klinicznej.

Doświadczenie kliniczne zdobywała w różnych ośrodkach zarówno w kraju jak i za granicą. Staże w kilku krakowskich szpitalach m.in. Szpitalu Uniwersyteckim, 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką oraz Szpitalu Psychiatrycznym im. Józefa Babińskiego, pozwoliły jej na rozwój umiejętności terapeutycznych i psychologicznych zarówno z pacjentami z zaburzeniami nerwicowymi i nastroju jak i psychiatrycznym. Wiedzę specjalistyczną odnośnie pracy z osobami w kryzysie pogłębiała w trakcie stażu w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie.

W Hiszpanii ukończyła kurs z zakresu psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym, a dzięki współpracy z kliniką leczenia uzależnień w Walencji mogła rozwijać swoje umiejętności w pracy z osobami uzależnionymi. Obecnie pracuje jako psycholog w kilku poradniach psychologicznych w Krakowie.

Jej zainteresowania kliniczne obejmują zaburzenia nastroju (m.in. depresja), lękowe, potraumatyczne oraz psychosomatyczne.

Prywatnie uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury i języki oraz spędzać aktywnie czas z najbliższymi.

Materiały dla pacjentów - mgr Gabriela Tomczyk-Knop:

Poznaj również innych naszych specjalistów: