Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Ewa Błaszczyk

Ewa Błaszczyk

Psychoterapeuta, psycholog, absolwentka Psychologii Wydziału Zamiejscowego Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Uczestniczy w szkoleniu przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Ukończyła czteroletni kurs psychoterapii integratywnej organizowanej przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku, w Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym w Katowicach oraz na Oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Od kilku lat pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży w Myślenicach, a także na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym przy NZOZ Centrum Psychoterapii w Myślenicach.

Zajmuje się również diagnozą psychologiczną. Jej zainteresowania kliniczne dotyczą w szczególności zaburzeń depresyjno-lękowych i osobowości, a także trudności w relacjach oraz zaburzeń somatyzacyjnych/psychosomatycznych. Pracuje w podejściu psychodynamicznym. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

UWAGA: zajmuje się dziećmi od 5 roku życia i młodzieżą

Poznaj również innych naszych specjalistów: