Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

lek. med. Agnieszka Rybak

Agnieszka Rybak

Absolwentka studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Psychiatrii Dorosłych Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Na co dzień pracuje w oddziałach szpitalnych oraz w Poradni Psychiatrii Dorosłych w przyklinicznym ambulatorium. Psychoterapeuta, ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychoterapii indywidualnej, a w ostatnim czasie również studia podyplomowe, dające uprawnienia terapeuty grupowego. Posiada uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pacjentów pod superwizją.

Doświadczenie zawodowe w pracy terapeutycznej zdobywała w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego. Ukończyła szkolenie przygotowującego do ubiegania się o Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi zajęcia dydaktyczne z psychiatrii dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Wydziału Lekarskiego CM UJ.

Zawodowo interesuje się psychofarmakoterapią, leczeniem zaburzeń nerwicowych i osobowości oraz psychoterapią schematu. Pracuje w modelu integratywnym stosując metody zaczerpnięte z wielu podejść psychoterapeutycznych. Konsultuje i prowadzi psychoterapię także w języku angielskim.

Prywatnie miłośniczka podróży, górskich wędrówek, poezji oraz rysunku.

Poznaj również innych naszych specjalistów:

Dane do przelewu krajowego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
89 1090 1665 0000 0001 1615 0389

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

Dane do przelewu zagranicznego:

NZOZ Centrum Dobrej Terapii
ul. Zygmunta Miłkowskiego 9/U3, 30-349 Kraków

Nr rachunku bankowego:
PL 27 1090 1665 0000 0001 3123 5102

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa