Centrum Dobrej Terapii
Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Agata Wójtowicz

Agata Wójtowicz

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie całościowego szkolenia akredytowanego przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła Studium Psychoterapii Uzależnień przy MOSTU w Krakowie, a także szkolenie z zakresu Krótkoterminowej Terapii Par.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na oddziale psychiatrycznym oraz psychiatryczno-rehabilitacyjnym w Szpitalu Specjalistycznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie, w Zakładzie Terapii Rodzin CMUJ w Krakowie, w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia „Stowarzyszenie Pomocna Dłoń” w Krakowie, w Poradni dla Osób z Problemami Alkoholowymi w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, w Małopolskim Centrum Psychoterapii a także w praktyce prywatnej.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, a kompetencje zawodowe systematycznie rozwija uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Główne zainteresowania zawodowe: zaburzenia adaptacyjne, uzależnienia, współuzależnienie, syndrom DDA oraz terapia par. Pracuje w nurcie psychodynamicznym i systemowym.

Poznaj również innych naszych specjalistów: