Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Psychiatria - Nasi specjaliści


Katarzyna Drozdowicz
Psychiatrzy lek. med.Katarzyna Drozdowicz

Specjalista psychiatra. Absolwentka studiów na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Szkolenie specjalizacyjne w psychiatrii odbyła w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Pracowała jako… »

Paweł Gałek
Psychiatrzy lek. med.Paweł Gałek

Specjalista psychiatra. Absolwent studiów dziennych na Wydziale Lekarskim UJ CM. Od 2006 do 2015 roku był związany zawodowo z Kliniką Psychiatrii Dorosłych oraz Kliniką Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w… »

r-j
Psychiatrzy Dr n. med.Rafał Jaeschke

Specjalista psychiatra, asystent w Zakładzie Zaburzeń Afektywnych Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Od 2009 roku pracuje w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (gdzie obecnie pełni rolę m.in. konsultanta… »

Martyna Kędziora-Wysocka
Psychiatrzy Psychoterapeuci lek. med.Martyna Kędziora-Wysocka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2010 roku pracuje jako lekarz rezydent Oddziału Ogólnopsychiatrycznego 1B Szpitala im J. Babińskiego. Doświadczenie w zakresie pracy ambulatoryjnej zdobywała pracując… »

Magdalena Miernik-Jaeschke
Psychiatrzy Psychoterapeuci lek. med. Magdalena Miernik

Specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży. Psychoterapeutka. Absolwentka studiów na Wydziale Lekarskim UJ CM. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in.: w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, na Oddziale… »

Justyna Rzeczycka
Psychiatrzy lek. med.Justyna Rzeczycka

Specjalista psychiatra. Absolwentka studiów na Wydziale Lekarskim UJ CM, w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Bierze udział w projektach badawczych prowadzonych na terenie Kliniki. Pełni systematyczne dyżury lekarskie… »

Marcin Siwek
Psychiatrzy dr n. med.Marcin Siwek

Specjalista psychiatra, lekarz z 15-letnim stażem pracy. Absolwent studiów na Wydziale Lekarskim UJ CM. Adiunkt w Zakładzie Zaburzeń Afektywnych Katedry Psychiatrii UJ CM oraz starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych… »

Psychiatrzy lek. med.Michał Skalski

Specjalista psychiatra. Ukończył studia dzienne na Wydziale Lekarskim UJ CM w 2003 roku. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. W latach 2005-2010 odbywał szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii w… »

Cezary Strózik
Psychiatrzy Psychoterapeuci Lek. med.Cezary Strózik

Absolwent studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego, lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest w trakcie studiów podyplomowych… »

Psychiatrzy Psychoterapeuci lek. med.Aleksandra Wieczorek

Specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, doktorantka UJ CM. Absolwentka studiów medycznych Wydziału Lekarskiego UJ CM. Ukończyła szereg kursów psychoterapeutycznych, m. in. czteroletnie szkolenie w zakresie… »

wierzbicki
Psychiatrzy lek. med.Przemysław Wierzbicki

Specjalista psychiatra. Absolwent studiów na Wydziale Lekarskim CM UJ w Krakowie. W latach 2010-2015 odbywał szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w… »

Daria Zielińska
Psychiatrzy lek. med.Daria Zielinska

Specjalista psychiatra. Absolwentka studiów na Wydziale Lekarskim UJ CM, szkolenie specjalizacyjne w psychiatrii odbyła w Szpitalu Specjalistycznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie. Doświadczenie w pracy ambulatoryjnej zdobywała pracując w… »