Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

lek. med. Martyna Kędziora-Wysocka

Martyna Kędziora-Wysocka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2010 roku pracuje jako lekarz rezydent Oddziału Ogólnopsychiatrycznego 1B Szpitala im J. Babińskiego. Doświadczenie w zakresie pracy ambulatoryjnej zdobywała pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Poradni Zdrowia Psychicznego Krowodrza na ul. Olszańskiej w Krakowie oraz w PZP w Niepołomicach. Prowadziła także Klub Pacjenta przy Klinice Psychiatrii UJ.

Szkoli się w zakresie psychoterapii w ramach studiów podyplomowych w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im.J.Babińskiego (7F).

Ukończyła również roczne szkolenie „Psychoterapia i poradnictwo” w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, a także 6 miesięczny staż w Klinice Psychoterapii ul. Lenartowicza w Krakowie.

Ukończyła Kurs Nauczycielski Jogi metodą Sivanandy i prowadziła jogę w wielu ośrodkach w Krakowie, zdobywając tym samym doświadczenie w zakresie relaksacji i pracy z ciałem.

Zainteresowania zawodowe obejmują między innymi leczenie zaburzeń depresyjnych, lękowych i psychosomatycznych.

Prywatnie lubi spędzać czas aktywnie z rodziną.

Poznaj również innych naszych specjalistów: