Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

mgr Karolina Sikora

Psychoterapeutka. Absolwentka psychologii oraz polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Ukończyła szkolenia przygotowujące do pracy psychoterapeuty, m.in.:

  • całościowe pięcioletnie szkolenie „Psychoterapia ze szczególnym uwzględnieniem terapii rodzin” atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne,
  • International Training School for Infancy and Early Years (ITSIEY) – międzyośrodkowe szkolenie dotyczące zdrowia psychicznego niemowląt i małych dzieci zorganizowane przez Anna Freud Centre, The Tavistock and Portman NHS Foundation Trust oraz Yale University.

Pracuje jako psychoterapeutka w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży w Krakowie oraz we własnym gabinecie. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Katedry Psychiatrii UJ CM.

Interesuje się pracą z rodzinami niemowląt i małych dzieci. Doświadczenie w tym obszarze zdobywa koordynując pracę Zespołu Perinatalnego, zajmującego się psychoterapią rodzic-niemowlę, w Klinice Psychiatrii oraz pracując w krakowskim Zielonym Domku.

W Centrum Dobrej Terapii prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Pracuje także z dziećmi i ich rodzicami. Pracuje w podejściu psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Poznaj również innych naszych specjalistów: