Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Wykład specjalisty CDT podczas IX Ogólnopolskiego Zjazdu Naukowego Toksykologów Klinicznych

W dniach 15-17 września 2016 roku, w Krakowie odbył się IX Ogólnopolski Zjazd Naukowy Toksykologów Klinicznych, pod tytułem: „Postępy toksykologii klinicznej, sądowej i analitycznej”.

Konferencja obejmowała bardzo szeroki zakres tematyczny i dotyczyła nie tylko postępów w zakresie leczenia i diagnostyki zatruć, ale również obejmowała różne obszary współpracy toksykologa z lekarzami innych specjalności. Jedna z sesji poświęcona była zagadnieniom współpracy na między toksykologiem i psychiatrą oraz aspektom psychiatrycznym i psychologicznym przypadków prób samobójczych przez zatrucie lekami. Specjalista Centrum Dobrej Terapii – dr n. med. Marcin Siwek, wygłosił w czasie Zjazdu wykład: „Pacjent z diagnozą psychiatryczną na oddziale toksykologicznym; postępowanie diagnostyczno-lecznicze.”

dr n. med. Marcin Siwek

Specjalista psychiatra, lekarz z 15-letnim stażem pracy. Absolwent studiów na Wydziale Lekarskim UJ CM. Adiunkt w Zakładzie Zaburzeń Afektywnych Katedry… »

Inne artykuły:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wykład podczas II Małopolskiej Konferencji Profilaktyki Zdrowia

W dniu 27 września 2016 r. w sali obrad Urzędu Miasta Krakowa odbyła się II Małopolska Konferencja Profilaktyki Zdrowia. Poruszona…...

Zamknij