Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Udział Centrum Dobrej Terapii w propagowaniu rzetelnej wiedzy na temat zaburzeń psychicznych

W najbliższą środę o godzinie 19:00 w Cafe Szafe na ulicy Felicjanek 10 w Krakowie odbędzie się otwarte spotkanie w ramach cyklu „Bez klamek”, propagującego rzetelną wiedzę na temat zaburzeń psychicznych i dążącego do obalania związanych z nimi mitów.

Cykl jest zorganizowany przez Członkinie Koła Naukowego Studentów Psychologii, a jego czwarte już spotkanie odbędzie się pt. „Depresja – nieefektywny stan afektywny”. W roli eksperta na spotkaniu wystąpi specjalista z Centrum Dobrej Terapii dr n. med. Grzegorz Mączka, psycholog kliniczny i psychoterapeuta.

dr n. med. Grzegorz Mączka

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, specjalista psycholog kliniczny, dydaktyk. W trakcie kursu Superwizor-Dydaktyk PTTPB.  Doświadczenie zawodowe… »

Inne artykuły:
Przeczytaj również:
Geriatryczna skala oceny depresji
28 czerwca 2012

Geriatryczna skala oceny depresji (Geriatric Depression Scale – GDS) to jedna z częściej stosowanych skal do przesiewowej samooceny depresji w wieku... »

Skala depresji Becka
6 czerwca 2012

Skala depresji Becka składa się z 21 pytań wielokrotnego wyboru i jest jednym z najpowszechniej stosowanych narzędzi oceny nasilenia objawów depresyjnych... »

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wywiad radiowy na temat nerwic (zaburzeń lekowych)

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu jaki lek Paweł Brudkiewicz udzielił dla Radiokliniki na temat zaburzeń lękowych (nerwic). https://soundcloud.com/radioklinika/nerwice-zaburzenia-lekowe

Zamknij