Centrum Dobrej Terapii

Specjalistyczny ośrodek pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Udział Centrum Dobrej Terapii w propagowaniu rzetelnej wiedzy na temat zaburzeń psychicznych

W najbliższą środę o godzinie 19:00 w Cafe Szafe na ulicy Felicjanek 10 w Krakowie odbędzie się otwarte spotkanie w ramach cyklu „Bez klamek”, propagującego rzetelną wiedzę na temat zaburzeń psychicznych i dążącego do obalania związanych z nimi mitów.

Cykl jest zorganizowany przez Członkinie Koła Naukowego Studentów Psychologii, a jego czwarte już spotkanie odbędzie się pt. „Depresja – nieefektywny stan afektywny”. W roli eksperta na spotkaniu wystąpi specjalista z Centrum Dobrej Terapii dr n. med. Grzegorz Mączka, psycholog kliniczny i psychoterapeuta.

dr n. med. Grzegorz Mączka

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, specjalista psycholog kliniczny, dydaktyk. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas wieloletniej pracy w… »

Inne artykuły:
Przeczytaj również:
Depresja nawracająca
10 kwietnia 2012

Zgodnie z danymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) depresja (jednobiegunowa, nawracająca) należy do głównych przyczyn niesprawności i niezdolności do pracy na... »

Choroba afektywna dwubiegunowa
10 kwietnia 2012

Choroba afektywna dwubiegunowa (ChAD, inaczej zaburzenie afektywne dwubiegunowe – dawniej określane jako choroba/psychoza maniakalno-depresyjna lub cyklofrenia)... »

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wywiad radiowy na temat nerwic (zaburzeń lekowych)

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu jaki lek Paweł Brudkiewicz udzielił dla Radiokliniki na temat zaburzeń lękowych (nerwic). https://soundcloud.com/radioklinika/nerwice-zaburzenia-lekowe

Zamknij